İŞ AĞINIZI
COWORKING SPACE
İLE GENİŞLETİN!

Sosyal bir çalışma alanı.

Birlikte Çalışın

Coworking Space Nedir?

Coworking space, farklı şirketlerden veya bağımsız çalışan profesyonellerden bireylerin bir araya gelerek işlerini yürüttükleri, ortak çalışma alanlarıdır. Bu mekanlar, işbirliği ve ağ oluşturma fırsatları sunarken, aynı zamanda esnek çalışma saatleri ve lokasyon bağımsızlığı sağlar. Geleneksel ofis kiralama modellerine kıyasla daha uygun maliyetli ve esnek bir alternatif sunarak, özellikle serbest çalışanlar, girişimciler ve start-up’lar için ideal bir çözüm haline gelmiştir.

Coworking Space Çalışma Alanında Faydalanabileceğiniz Hizmetler

Ortak çalışma alanları, mimari yapıları ve sağladığı hizmetler ile çalışma verimliliğinizi arttırma üzerene kurgulanmış çalışma alanlarıdır. Ev, kafe veya şirketiniz kurumsal ofisi ile kıyaslandığında öne çıkan avantajları bulunmaktadır.

Paylaşımlı Ofislerde İnternet Hizmeti Kullanımı

Paylaşımlı ofislerde en çok ihtiyaç duyulan hizmet kuşkusuz ki internet bağlantı hızıdır. Coworking Spacelerde paylaşımlı olarak kullanılan Metro internet alt yapılarının yanı sıra talebiniz doğrultusunda size özel bant genişliği tahsis edilebilmektedir.


Paylaşımlı Çalışma Alanlarının Sağladığı Networking

Farklı sektörlerden iş insanları ile aynı çalışma alanını paylaşacağınız için bir çok profesyonel ile doğrudan kontak kurabilirsiniz. Aynı zamanda paylaşımlı çalışma alanlarında bir çok farklı konu başlığı altında düzenlenen etkinlik katılımcıları ile tanışarak iş ağınızı genişletebilirsiniz.


Ortak Çalışma Alanı Fiziki Alan Kullanımı

Çalışmalarınız esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz, görüşme odası, toplantı salonu, lounge alanı, özel ofis kullanımı, dinlenme ve mutfak alanlarınıda barındırmaktadır.


Coworking Space Çalışma Alanlarının Sağladığı Faydalar

Coworking Space çalışma alanları, giderek artan bir şekilde popüler hale gelen modern iş ortamında ortamlarıdır. Çalışma alanları, serbest çalışanlar, girişimciler, küçük işletmeler ve büyük şirketler için esnek, verimli ve işbirlikçi bir çalışma ortamı sunar. Coworking Space çalışma alanlarının sağladığı faydalara göz atın.

İş Ağı

Bağlantı Kurun, Büyüyün.

Coworking space’ler, farklı sektörlerden profesyonellerin bir araya geldiği yerler olduğu için networking için mükemmel bir ortamdır. Yeni iş ortakları, müşteriler veya iş fırsatları bulma şansı yaratır. Ortak alanlar, etkinlikler ve toplantılar gibi organizasyonlar da networking fırsatlarını artırabilir.

Ekonomik

Küçük Bütçe, Büyük İmkanlar.

Bir ofis ya da işyeri kiralamak yerine, coworking alanlarını kullanmak daha ekonomik bir seçenektir. Geleneksel ofis kiralama maliyetlerinden kaçınarak, başlangıç aşamasındaki girişimciler veya küçük işletmeler için tasarruf sağlar. Coworking alanlarında ofis altyapısı, temizlik, internet gibi hizmetlerin maliyeti paylaşıldığı için tek başınıza bir ofis kurmaktan daha ekonomik olabilir.

Esnek

İhtiyaçlarınıza Göre Şekillenen.

Coworking space’ler, çalışanlara esnek bir çalışma ortamı sunar. Çalışanlar, kendi ihtiyaçlarına göre belirli bir süre veya projeye göre çalışma saatlerini ayarlayabilirler. Bu, çalışanların kendi çalışma saatlerini düzenlemelerine ve iş-yaşam dengesini daha iyi sağlamalarına olanak tanır.

Hizmet

Her Adımda Yanınızda.

Ortak kullanım alanları, toplantı odaları, telefon odaları, mutfak alanları, dinlenme alanları gibi ortak alanlara erişim sağlar. Ayrıca, genellikle hızlı ve güvenilir internet bağlantısı, yazıcı ve fotokopi gibi ofis ekipmanları, güvenlik önlemleri gibi hizmetlere de erişebilirsiniz.

Coworking Space ile Birlikte Kullanabileceğiniz Ofis Alanları

Çalışmalarınız esnasında, gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz, telefon görüşme kabinlerinden tam donanımlı toplantı, seminer, görüşme salonları ve özel çalışma odalarına kadar ihtiyaç duyabileceğiz tüm alanlar mimar olarak tasarlanmıştır.

Paylaşımlı Ofis Resepsiyon ve Karşılama Alanı

Profesyonel bir ekip tarafından yönetilen resepsiyon alanlarında müşteri ve misafirleriniz karşılandığı alanlar mevcuttur. Aynı zamanda adınıza gelen post-kargolar teslim alınıp tarafınıza bilgilendirmeler yapılmaktadır.


Paylaşımlı Ofis Telefon Görüşme Odaları

Gürültüyü önlemek ve özel telefon görüşmelerinizi yapabilmeniz için tasarlanmış kabinler yer almaktadır.


Paylaşımlı Ofis Görüşme Odası Kullanımı

Ekibiniz veya müşterileriniz ile görüşlemeleriniz gerçekleştirebileceğiniz, 2-4 kişilik görüşme odaları mevcuttur.


Paylaşımlı Ofis Lounge Alanı Kullanımı

Gün içerisinde kısa molalar verebileceğiniz, dinlenme alanlarını kullanabilirsiniz.


Paylaşımlı Ofis Çok Amaçlı Salon Kullanımı

Sunum ve etkinlikleriniz için kullanabileceğiniz, farklı oturma düzenlerine dönüştürülebilen çok amaçlı salonlar yer almaktadır.


Paylaşımlı Ofis Toplantı Salonu Kullanımı

İş görüşmelerinizi veya müşteri sunları yapabileceğiniz tam donanımlı toplantı salonlarından faydalanabilirsiniz.


Paylaşımlı Ofis Seminer Salonu Kullanımı

Lansman, eğitim ve etkinlikleriniz için kullanabileceğiniz Seminer Salonlarını günlük olarak kiralayabilirsiniz.


Paylaşımlı Ofis Ortak Çalışma Alanları

İş verimliğiniz arttıracak ve ergonomik olarak tasarlanmış ortak çalışma alanları.


Coworking Space
Kiralama Hakkında
Sık Sorulan Sorular

Teknolojinin iş yapış şekillerine katkısı ile birlikte lokasyon bağımsız çalışma kültürünün yaygınlaşmasınıda sağlamaktadır. Girişimciler, Freelancer çalışanlar ve kurumsal firmaların Hibrit Ofis modeline geçmeye başlaması ile birlikte daha çok gündeme gelen paylaşımlı çalışma alanları hakkında sıkça sorulan soru ve cevapları bulabilirsiniz.

Hangi Lokasyonlarda Coworking Space Kiralanabilir?

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gazantep, Adana, Mersin, Antalya başta olmak üzere birçok şehirde Coworking Space çalışma alanı bulabilmeniz mümkündür. ofisbroker.com üzerinden, ücretsiz kiralama danışmanlığı alarak kiralama yapabileceğiniz bölgeler için İş Merkezleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kimler Ortak Çalışma Alanına İhtiyaç Duyar?

Ortak çalışma alanları, freelancerlar, girişimciler, iş ağını genişletmek isteyen ve çalışmak için daha sosyal alanları tercih eden iş insanlarının yoğun olarak tercih ettiği çalışma alanlarıdır. Uygun maliyetli ve çalışma odaklı kurgulanan sosyal ofis alanlarındır.

Coworking Space Ofis Nedir? Nasıl Kiralanır?

Coworking Space, farklı sektörlerden çalışanların bir araya gelerek çalışmalarını sağlayan, paylaşımlı ofis alanlarıdır. Ofis alanlarının yanı sıra, gündelik iş yaşamınızda bir ofiste ihtiyaç duyulan donanım ve hizmetleride kullanıcılarına sunmaktadır. Coworking Space ve Girişimcilik Hakkında Araştırmayı İnceleyin.

İletişim

Coworking Space
kiralamak için
fiyat teklifi alın!

İstanbul

Ankara

İzmir

Bursa

Adana

Gaziantep

Şimdi İletişime Geçin!

İletişimin gücüne inanıyoruz!